bnr_home

Mapa kompleksu szkolnego

 

Nasza szkoła mieści się w kompleksie trzech przestronnych budynków, specjalnie zaadaptowanych do naszych potrzeb w 2016 roku. Dzięki doskonałej lokalizacji mamy bezpośredni dostęp do wszystkich atrakcji Krakowa i jesteśmy dobrze skomunikowani z wszystkimi rejonami miasta.

 

Najmłodsze dzieci mają do dyspozycji własny plac zabaw o miękkiej, bezpiecznej nawierzchni z huśtawkami, zjeżdżalnią i drabinkami w częściowo zacienionej części naszego ogrodu.

 

Dla starszych uczniów mamy ogrodzone siatką i pokryte profesjonalną sportową nawierzchnią boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, badmintona i innych dyscyplin oraz ogród.

 

Na obszernym tarasie przed wejściem do budynku szkoły podstawowej będziemy mogli przygotowywać się do wyjścia na wycieczki.

 

Embassy International School Map 1 PL

 

Wewnątrz budynków, na powierzchni 1500m2, znajdują się jasne, nowoczesne sale lekcyjne, każda wyposażona w tablicę magnetyczną, komputer, projektor, tablicę interaktywną, ekran do wyświetlania oraz materiały edukacyjne.

 

Cały teren szkoły jest ogrodzony. Dwie dozorowane bramy i system jednokierunkowy zapewniają, że możecie Państwo bezpiecznie przywieźć i odebrać swoje dzieci ze szkoły. Na terenie szkoły zlokalizowane są dwa wewnętrzne parkingi.

 

Embassy School Early Yeras tour

sitemap   |   Tworzenie stron internetowych - hauerpower studio Kraków.