bnr_home

kontakt

 

 

25 logo

 

The working, teaching and learning language of the school is English. We create special personalised programmes to help newcomers to English adapt as quickly as possible.

Head of EY

Dominika Braithwaite  – Early Years Teacher

 

Agnieszka Kulak – Early Years Assistant Teacher

 

Early Years – informacje ogólne

Oddział przedszkolny naszej szkoły jest prowadzony przez Dominikę Braithwaite. Wszystkie zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim. Dla dzieci w wieku od trzech do pięciu lat prowadzimy dwie grupy wiekowe – Nursery oraz Reception.

 

Przedszkole mieści się w budynku C, znajdującym się po lewej stronie wejścia na teren szkoły, w przestronnych, jasnych pomieszczeniach na parterze. Na tyłach budynku nasi najmłodsi uczniowie mają do dyspozycji swój własny certyfikowany plac zabaw o miękkiej nawierzchni, z huśtawkami, drabinkami, zjeżdżalnią i piaskownicą, a także pasem zieleni.

 

 

Dzieci przedszkolne mają własną jadalnię z aneksem kuchennym, przeznaczonym do odgrzewania i serwowania potraw oraz specjalnie dostosowaną do ich wzrostu szatnię.

 

 

Lokalizacja szkoły w samym centrum miasta umożliwia nam bezpośredni dostęp do wielu atrakcji edukacyjnych historycznego Krakowa.

 

Stosowane przez nas metody edukacyjne mają na celu przygotowanie dzieci do nauki w ramach International Primary Curriculum – programu, który będą realizować w następnych latach nauki opartego na koncepcji inteligencji wielorakiej i konstruktywizmie.

 

 

W naszej pracy z najmłodszymi zwracamy szczególną uwagę na rozwój języka i umiejętności komunikacyjnych, rozwój fizyczny, osobisty, społeczny i emocjonalny, a także na kompetencje z zakresu pisania i czytania, liczenia, rozumienia otaczającego nas świata oraz sztuk plastycznych.

 

 

Zajęcia w ciągu dnia są planowane z uwzględnieniem sposobu uczenia się i funkcjonowania małych dzieci. Umożliwiają one powtarzanie nowych informacji, tematów i zadań, poszerzanie słownictwa, budowania pewności siebie, pracy zespołowej, rozwijania dużej i małej motoryki, zabawy i nauki na świeżym powietrzu, a także odpoczynku. Metody pracy z dziećmi są szczegółowo opisane w linkach znajdujących się po lewej stronie.

 

 

Early Years facilities tour…

sitemap   |   Tworzenie stron internetowych - hauerpower studio Kraków.