bnr_home

SZKOŁA PODSTAWOWA – INFORMACJE OGÓLNE

09 - mini

 

 

W Embassy International School dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwa dzieciom najwyższej jakości, wysoko zindywidualizowaną, pogłębioną i zróżnicowaną ofertą edukacyjną. W tym celu za główny program nauczania przyjęliśmy cieszący się wielkim uznaniem International Primary Curriculum, wykorzystywany w 1800 szkołach w 90 krajach świata i oparty na badaniach naukowych, dotyczących procesu uczenia się przez dzieci i tego w jaki sposób funkcjonuje ich mózg. Znany pod skrótem IPC, to program łączący jasne zasady z szerokim zakresem informacji, oparty o stawianie pytań i pracę w ramach większych projektów koordynujących wiedzę z różnych przedmiotów i wyraźnie określający proces nauczania i cele edukacyjne z poszczególnych przedmiotów.

 

Na zajęciach z przedmiotów specjalistycznych (matematyki, języka angielskiego i muzyki) uzupełniamy to podejście o bezpośrednie instrukcje, aby zapewnić zrównoważone i kompleksowe nauczanie na bardzo wysokim poziomie, które jest jednocześnie ekscytującym, satysfakcjonującym procesem i dobrą zabawą.

 

Dalsze jego urozmaicenie stanowi cotygodniowe wyznaczanie celów edukacyjnych, które określamy wraz z uczniami, a także pozytywne metody dyscyplinujące, cotygodniowe Assembly i pakiet zajęć pozalekcyjnych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie, szczegółowo opisującymi poszczególne zagadnienia dotyczące nauki w szkole podstawowej.

sitemap   |   Tworzenie stron internetowych - hauerpower studio Kraków.